Overzicht hoofddocenten en SME's

Bedrijfskundige Informatica (BI)

Rob Wijers, Mark Buikes en Martin Stevense zijn hoofddocent voor de hoofdrichting Bedrijfskundige Informatica. Zij geven de BI-specifieke leerlijnen in fase II (Infrastructuur en Data Science) en de algemene IT-leerlijnen zoals Business Management, IT Proces- & Projectmanagement en Management van IT. 

Hoofddocenten: 
MicrosoftTeams-image (4)-2

Martin Stevense
Focus op: Professional & Academic Skills, Data Science, Business Management

martin.stevense@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (10)-1




Rob Wijers

Focus op: Foundation, Infrastructuur, Business Management
rob.wijers@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (18)



Mark Buikes

Focus op: IT Proces & Projectmanagement
mark.buikes@novi-education.nl

 


Voor BI zijn er (nog) geen SME’s.

Software Development (SD)

Nova Eeken is hoofddocent Software Development. Nova’s expertise ligt bij Frontend, maar is tevens het aanspreekpunt voor algemene vragen rondom de Software Development leerlijnen. Het team van Software Development bestaat ook uit een groep SME’s (Subject Matter Experts) en docenten. Zij zijn verantwoordelijk voor het begeleiden van studenten en het geven van lessen en workshops. Code stuk? Dan zijn zij jouw eerste aanspreekpunt.

Hoofddocenten:

MicrosoftTeams-image (11)-2


Nova Eeken

Focus op: Frontend
n.eeken@novi-education.nl

 



Docenten:

MicrosoftTeams-image (5)-3


Elwyn de Neve

Focus op: Frontend
elwyn.de.neve@novi-education.nl




SME’s:

MicrosoftTeams-image (7)-2


Johan van Oosten

Focus op: Backend
johan.oosten@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (6)-1




Mark Rensen

Focus op: Backend
m.rensen@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (12)-2





Sam Barnhoorn

Focus op: Frontend
s.barnhoorn@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (14)-2




Tessa Steur

Focus op: Frontend
T.steur@novi-education.nl



Cyber Security (CS)

Arjen Wiersma is onze security specialist. Hij verzorgt samen met externe docenten de Cyber Security leerlijnen uit fase II. Daarnaast organiseert hij de Nederlandse tak van Hack the Box. Je kunt je hier iedere maand voor inschrijven. Ook bij Cyber Security zijn er twee SME’s waar studenten door begeleid kunnen worden.


Hoofddocent:

MicrosoftTeams-image (15)-2

Arjen Wiersma

Focus op: Basis Cyber Security, Software Security, Security Orkestratie
a.wiersma@novi-education.nl




SME’s:

MicrosoftTeams-image (13)-1


Sandra van Lent

Focus op: Security Orkestratie, Software Security
s.lent@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (9)-1




Rein Fernhout

Focus op: Software Security
rein.fernhout@novi-education.nl

MicrosoftTeams-image (16)-1





Mick Beer

Focus op: Software Security
M.beer@novi-education.nl

 

Geo Business Intelligence (GEO)

Dirk Voets is de hoofddocent voor GEO Business & intelligence. Hij geeft cursussen uit beiden GEO leerlijnen; GEO data & visualisatie en GEO analyse & dashboarding.


MicrosoftTeams-image (17)-1


Dirk Voets
(freelance hoofddocent)

Focus op: Geo-data & Visualisatie en Geo-analyse & Dashboarding
dirk.voets@novi-education.nl

 

Voor Geo BI zijn er (nog) geen SME’s.


Heb je nog vragen? Neem dan contact op met het serviceteam. Dat kan door een mail te sturen, te bellen naar 030 307 32 00, of door het contactformulier in te vullen.